Traseu Bacau - Iasi
Numar statii 2
Localitate / Statie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bacau / Autogara Massaro Trans SRL | 05:00 | 05:30 | 06:30 | 08:15 | 09:00 | 09:45 | 10:20 | 11:00 | 13:15 | 14:10 | 15:00 | 15:45 | 16:30 | 19:00 | 20:00 | 20:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Roman / Statie Roman | 05:45 | 06:15 | 07:15 | 09:00 | 09:45 | 10:30 | 11:05 | 11:45 | 14:00 | 14:55 | 15:45 | 16:30 | 17:15 | 19:45 | 20:45 | 21:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Iasi / Autogara Transbus Codreanu SRL | 07:33 | 08:03 | 09:03 | 10:48 | 11:33 | 12:18 | 12:53 | 13:33 | 15:48 | 16:43 | 17:33 | 18:18 | 19:03 | 21:33 | 22:33 | 23:18 |